Únor 2008

Moje dollzky

29. února 2008 v 17:30 | Mikky |  →Dolls←
něměla sem co dělat tak jsem dělala dollzky :)Líbí??Snad jo...

Přihlášení do soutěže

29. února 2008 v 16:41 | Mikky |  →Různé SOMB←
Jméno - Anatra
Anatra - blog
Její blog je o - Fotkách slavných hvězd.
Jméno - Katulinka
Katulinka - blog
Její blog je o - Hillary Duff a Avril Lavinge,pár soutěží a bleskovka.

Jméno - VeRuNkA
Její blog je o - o všem možném


Bleskowka - 1

29. února 2008 v 14:46 | Mikky |  →Bleskowky←

Ahojda!Mám tu plo vás bleskowku,tak jí vyplňte a pošlete do komentíků ...
1.) Ahojda!Jak se máš?

2.) Kolik je právě hodin?

3.) jaký je dnes den?

4.) kolik ti je let?

5.) Máš rád/a školu?

6.) Co máš nejradší ve škole za předmět?

7.) Jsi holka nebo kluk?

8.) Co njeradši děláš na jaře?

9.) Co nejradši děláš v létě?

10.) Co nejradši děláš na pozdim?

11.) Co nejradši děláš v zimě?

12.) Baví tě tahle bleskowka?

13.) Mám sem dát další?

14.) Co sem mám přidat za článek/rubriku a co do ní?

15.) jak se jmenuje tvoje/tvůj nejlepší kamarád/ka?

16.) Už má tahle bleskowka skončit?

17.) Co bys chtěl/a při další naštěvě mého blogu tady vydět?

18.) Co chceš,aby na mém blogu ještě bylo?

19.) Máte doma tiskárnu?

20.) Máš ICQ?(jestli ano,napiš ho sem pls)

Tak jooo!beru prvních 20 :)


SOMB - Soutěž o nej blog měsíce

29. února 2008 v 14:29 | Mikky |  →Různé SOMB←
Ahojda!A Je tu zase stará dobrá SOMB!!ale právě teď,startuji přihlášky,přihlásit se můžete pomocí komentíků...Písněte,a jste v soutěži!!

Ale pozor!!přihlášky jen do 15.3.2008!! protože vítěz,bude mít nej blog měsíce březen!

takže,toto vyplnte a pošlete do komentíků -

*Tvé jméno (nebo přezdívka) -

*Adresa tvého blogu -

*O čem tvůj blog je -

* Proč si myslíš,že bys měl/a vyhrát -


A to o čem váš blog je,napište třeba - vše na PC nebo o zábavě o módě a nebo cokoliv jiného...

ju?těším se na vaše přihlášky!!

Tady jsou soutěžící

26. února 2008 v 19:42 | Mikky |  →Dolls←

Majitelka - Katka

Jméno Dollz - Eliss

Majitelka - Denisa

Dollzka - Mikky


Soutěž nej Dollzku

26. února 2008 v 17:47 | Mikky |  →Dolls←
Tady je přihláška -


*Tvé jméno -
*Jméno dollzky -
*Obrázek dollzky -
*Kontakt na tebe -
Na e-mail - XMikkyX@seznam.cz nebo na ICQ - 464766660

Pište přihlášky a posílejte dollzky,jo?


Tady si taky můžete dělat dollzky..

Papa!těším se na vaše přihlášky!

Nějaké dollzky

26. února 2008 v 17:42 | Mikky |  →Dolls←


Dollz na obědnávku

24. února 2008 v 17:02 | Mikky |  →Dolls←
pište do komentíků pokud chcete Dollz,klidně jich můžu udělat i 10 naráz!
tady jsou nějaké dollzky které jsem udělala -
Takže kdo chce,může písnout do komentíků :) budu ráda!Papa,vaše Mikky...

srandičky

22. února 2008 v 19:20 | Mikky |  → Obrázky ←

Je potřeba i maso!


WC


Ty máš ale prsa!

Pro staříky

Po 60 letech


...OšaháváníErekce

...Prsa
Enma WatsonBlondýny PC


:-)
No comend

22. února 2008 v 19:00 | Mikky |  → Obrázky ←

!!Hrůza!!

22. února 2008 v 18:59 | Mikky |  → Obrázky ←

Johny Depp

22. února 2008 v 18:49 | Mikky |  →Slavní←

Životopis:

Jeho plné jméno je John Christopher Depp II. Má dva sourozence sestru Christie Dembrowski, která pracuje jako osobní manažerka a bratra Dannyho Deppa, který se živí psaním scénářů. Jeho máma Betty Sue pracovala jako číšnice a otec John. Ten musel jako inženýr cestovat za prací, takže rodina opustila Johnnyho rodné Kentucky a vydala se na cesty. Stěhovali se tak často, že si ani nevybavuje, kde všude bydlel. Rodiče měli navíc výbušný vztah. Před tím vším se snažil utéct, takže propadl drogám. Ve dvanácti dostal Johnny kytaru, aby svůj volný čas věnoval

něčemu lepšímu, než byli drogy. Když mu bylo patnáct, roduče se rozvedli.

Se školou skoncoval v 16 letech, a rozhodl věnovat hudební kariéře. Založil kapelu The Kids a vydal se s ní do Los Angeles. Jenže nakonec bylo všechno jinak: potkal svoji ženu Lori Allisonovou s níž se ve svých dvaceti letech se oženil. Manželství sice vydrželo s bídou dva roky (rozvedli se v roce 1985), ale Lori filmová maskérka seznámila svého muže s Nicolasem Cagem. Ten jej vzal na schůzku se svým agentem a z Johnnyho se tak stal herec. Johnnyho první film byla "Noční můra v Elm Street/A Nightmare on Elm Street". Roli dostal díky náhodě - režisér filmu se zeptal své dcery, koho by do oné role obsadila a ta si vybrala Johnnyho.

Další role, kterou nejprve nechtěl byla role Toma Hansona v seriálu "21 Jump Street". Z Johnnyho se díky postavě detektiva Hansona okamžitě stala hvězda. Další role následovaly velmi rychle. Filmy Střihoruký Edward, Co žere Gillberta Grapea, Ed Wood či Donnie Brasco jen potvrdily jeho talent a za tři z nich získal nominace na Zlatý Glóbus ("Střihoruký Edward/Edward Scissorhands", "Benny and Joon", "Ed Wood").

Během natáčení Střihorukého Edwarda poznal i svou lásku herečku Winonu Ryderovou. Zamiloval se tak, že si nechal na ruku vytetovat "Winona forever" (Winona navždy). Po třech letech, ale přišel rozchod, a tak i změna "Wino forever". Johny chodil i s Kate Moss i když spíš střídavě.

Měl problémy s drogami, ale všechno vyvrcholilo tím, když se herec River Phoenix v roce 194 předávkoval heroinem přímo před Jonnyho klubem Viper´s Room v Los Angeles. To ho naprosto odradilo a rozhodl se přestat.

V roce 1996 měl svůj režijní debut ("The Brave") a v roce 1999 se stal spoluvlastníkem francouzské restaurace "Man Ray".

Ve současné době se Johnny již poměrně uklidnil. Dne 24. 5. 1999 se mu kolem půl deváté v nemocnici nedaleko Paříže narodila jeho a Vanessina dcera Lily-Rose Melody Depp. Jeho přítelkyně je francouzská herečka a zpěvačka Vanessu Paradisová. S níž se rozhodl žít ve Francii, ale své herecké kariéry se nevzdává a pokračuje. Poslední jeho snímky jsou Z pekla v němž si rád zahrál policejního kamosaře Freda Abberlina, odhalujícího podivné souvislosti v příběhu Jacka rozparovače a film Piráti z Karibiku - Prokletí Černé Perly. Ve zkratce: Na levé ruce má osm jizev, protože řezáním do vlastního těla si zaznamenává různé životní události

Brad Pitt

22. února 2008 v 18:46 | Mikky |  →Slavní←

Brad Pitt

Herec

Datum narození: 18.12.1963
Místo narození: Shawnee,Oklahoma,USA
Znamení: Střelec

Životopis:Brad Pitt vyrůstal ve Springfieldu jako nejstarší ze tří dětí ve věřící rodině. Jeho otec se jmenoval Bill Pitt a vlastnil přepravní společnost, jeho matka byla školní poradkyně. Vystudoval Kickapooho střední školu, po střední škole začal studovat na Univerzitě v Missouri žurnalistiku, grafický a reklamní desing a reklamu.

Od dětství se velmi zajímal o film a vše kolem něj. Nakonec se rozhodl, že opustí školu a vydá se do Los Angeles, bez dokončeného vysokoškolského vzdělání. Kde si zahrál v jednom nepříliš úspěšném TV seriálu. Potom, aby si vydělal na herecké kurzy, věnoval se obvyklým zaměstnáním začínajících herců: prodával zmrzlinu, hlídal parkoviště a převlečen za kuře dělal živou reklamu. Zpočátku měl štěky pro reklamu a televizi, postupně se snažil dostat do filmu.

Brzy víře ve vlastní herecké schopnosti, která mu dodávala naději, podal pomocnou ruku jeho mladistvý sexy zjev. Dostal roli v prestižní reklamě na Levis a v seriálu Dallas, kde hrál přítele dcery Priscilly Presley. Odtud už byl jen krok na filmové plátno. Film Cutting Class sice za moc nestál, ale pro Brada Pitta se stal odrazovým můstkem k pozici filmové superhvězdy.

Vysoce ceněný režisér Ridley Scott jej obsadil do deanovské role floutka, který ve feministickém roadmovie Thelma a Louise dá Geeně Davisové poznat její první orgasmus a zároveň, jaké to je nechat se okrást o všechny peníze. Následovala hlavní role mladíka toužícího se přiblížit svému rokenrolovému idolu ve snímku Johnny Suede a film The Favor. Pak už vedla Pittova cesta pouze od úspěchu k úspěchu.

V Senzačním světě měl za partnerku Kim Basingerovou, režíroval ho Robert Redford v kritiky opěvovaném a zároveň vysoce diváckém dramatu Teče tudy řeka, čistě záporná role psychopata jej zbavila svazující nálepky milovníka a Interview s upírem mu konečně po boku Toma Cruise poskytlo status superhvězdy. Ten následující trháky jako Legenda o vášni, Sedm a Dvanáct opic (byl za ně nominován na Zlatý glóbus i Oscara) jedině potvrdily.

Brad Pitt se stal jedním z divácky nejpřitažlivějších mladých herců v Hollywoodu a People Magazine jej označil za Nejvíc sexy ze všech žijících mužských idolů...

I Love You

22. února 2008 v 18:41 | Mikky |  → Obrázky ←
Angels

22. února 2008 v 18:31 | Mikky |  → Obrázky ←