Únor 2008

Alík

20. února 2008 v 20:39 | Mikky |  →Dětské stránky←

Alík je nejnavštěvovanější dětský internet.mé přezdívky na něm - Mikky023 , -----Miss----- :)

Tady ho najdete.tak Klikni !!


Hello Kitty

20. února 2008 v 20:31 | Mikky |  → Hello Kitty ←
More Glitter Graphics at GlitterLive.com
More Glitter Graphics at GlitterLive.com
More Glitter Graphics at GlitterLive.com
More Glitter Graphics at GlitterLive.com

různé glitter jména .....

20. února 2008 v 20:09 | Mikky |  → Obrázky ←

WelcomeDaniel
Mikky


Filda


Pajka
A kdo by chtěl jakéholiv jiné jméno tak písej te na e-mail - XMikkyX@seznam.cz .A na ICQ - 464766660


Kukuč po druhé!

19. února 2008 v 21:37 | Mikky
http://www.blueboard.cz/chatboard.php?id=172093" type="text/javascript"></script>

Kukuč!

19. února 2008 v 21:31 | Mikky
  
<a href="http://www.blueboard.cz/kniha_0.php?hid=h689va12e77k1aar2k11r53t8dnuma">Návštěvní kniha</a>

Mary-Kate and Ashley Olsen

19. února 2008 v 21:20 | Mikky |  →Slavní←
Dvojčata Mary-Kate a Ashley Olsen se narodili 13. června 1986 Ashley v 8:24 a Mary-Kate o 2 minuty později - na pátek 13. - říká se , že pátek "třináctého" je nesťastný den , pro rodiče dvojčat - bývalou baletku Jarnette a bankéře Davida však ne! Když se holky narodily , měli už doma staršího brášku Trenta Williama , který se narodil 6. května 1984. Zprvu jako dvojčata nejevily veliký obdiv, ale když je matka v 6 měsících vzala na konkurz na roli malé Michelle Tanner v seriálu Full House (Plný dům), udělali na režiséry velký dojem - když si je vzali do náruče a chtěli si je pochovat - nebrečely a nedělali skandály.O roli Michelle se dělili. A tak se stalo, že se v 9 měsících konečně ukázali na scéně coby Michelle, miláček rodiny Tannerů. Mary-Kate měla v dětských letech větší um než Ashley a tak na ní vyšli ty směšné a aktuální scény a Ashley se svým miloučkým pláčem a vážností zastupovala vážné a hromadné scénky. 16.února 1989 se holkám narodila sestřička , které dali rodiče jméno Elizabeth Marie Olsen jinak zvaná Lizzie.
 • Ashley dostala druhé jméno "Fuller" po mamince
1991 - 1992
Právě seriál Full House úspěšně odrazil jejich kariéru, vysíláním ve více než 75 zemích světa včetně ČR. Rodičům MKA se to velice zamlouvalo a tak v roce 1991 najal jejich tatínek Dave Olsen Robeta Thorna na místo coby manažera dvojčat. Ten se s chutí pustil do díla a založil Dualstar Entertaiment Group, zastupující MKA filmy. Ta se slibně rozjížděla takže už roku 1992 točili dvojčata první film To Grandmother's House We Go (Jedeme k babičce), který zabodoval nejenom u mladších generací. V tomtýž roce tedy vydali i své první CD album Brother For Sale/50 cent (Brácha na prodej/za 50 centů). Roztomilé hlásky se všem dobře poslouchali, tak se firma motivovala a brzy poté vydala album I'm Cute One (Já jsem roztomilej prcek) a první VHS Our First Video (Naše první video).
 • I když točili film v Canadě,Mary-Kate jezdila na jejím prvním koni a stala se oddaná jezdectví.
1993 - 1994
Roku 1993 vytvořili již druhý film Double, Double, Toil and Trouble (Trable, trable, tuplem trable). Tento rok účinkovali i ve filmu Little Rascals (Malí rošťáci). Roku 1994 zase How The West Was Fun (Jak byl dobyt západ). V tomto osudném roce se o nich už mluvilo jako o nejmladších producentkách v Hollywoodu a nejbohatšími dvojčaty. 8 a 9 rok Dualstar Entertaiment Group motivoval natolik, že udělali několika dílné řady filmu The Adventures of Mary-Kate and Ashley (Nové dobrodružství Mary-Kate a Ashley), kde si zahráli na nejmenší detektivy a později vyšli i první knihy nesoucí jejich
název a příběhy. Tento rok se ale stal osudným pro seriál Full House, jejich milovaný Full House a kariéra jim na chvíli zmkla.
1995
Všichni mysleli, že s pseudonymem dětským idolem všech dětí je konec, ale najednou se tu objevil film It Takes Two (Malé dohazovačky). S úžasným obsazením a příběhem. Dvojčata si zahrála vedle slavné Kristie Alley (Kdopak to mluví) a Stevea Gutenberga (Tři muži a nemluvně), kteří jsou známí ze slavných rodinných komedii a to tahle také byla! Tento rok také skončily detektvní komedie The Adventures o Mary-Kate and Ashley, protože Robert Thorn si myslel, že na hraní detektivů už jsou dostatečně velké. Jarnie a Dave se rozvedli roku 1995, pro holky to bylo těžké období. David se znovu oženil s novinářkou Marthou McKenzie a nyní spolu mají dvě děti - nevlastní sourozence MKA sestřičku Taylor (6 let) a brášku Jakea (4 roky).
 • říjen: Mary-Kate a Ashley ztratili oba přední zuby když byli na Floridě.
 • prosinec: Mary-Kate dostala svého prvního koně,kterého pojmenovala "CD"
1996 - 1997
V období 10 a 11 let si MKA dali pauzu a začali se věnovat zpívání, škole a přemýšlení na co tak ještě dát jejich jméno. A tak vznikla značka mary-kateandashley vyrábějící zprvu dětské oblečení a
hračky a dnes už i kosmetiku, dámské oblečení, knihy, videa, prostě veškeré produkty MKA a některou elektroniku! Zpívání zabrali některé soundracky k bývalému The Adventures of Mary-Kate and Ashley. Hudba je zaujala natolik že natočili Our Music Video (Naše hudební video) a bestovky jako Ballet Party, Birthday Party a Sleepover Party. Později se ale ozvali i hudební kritikové a MKA tak pomluvily, že zpívání raději do dneška vzdali :(
 • 1996 cervenec: Holky se jeli na prazdniny ucit surfovat!
 • 1997: Holkam se narodila nevlastni sestra Taylor
 • Únor: Učí se lyžovat. Mary-Kate a Ashley jedou do Vail,Colorada a filmuji the Christmas Party video na svahu
 • Listopad: Mary-Kate a Ashley vystupují v the Macy's Thankqiving Day Parade v New yorku.
1998 - 1999

Tím pádem se opět pustily k filmování a začali natáčet nový seriál Two of a Kind (Dvojčata), kde už se nám do paměti zapsali jako malé puberťačky žijící s otcem, který se jím pořád vnucoval, později vyšli i knihy. Filmování z postavou otce se holkám zamlouvalo a tak jako "tatínkovi holčičky" natočili film Billboard Dad (Táta z billboardu), mající snahu sehnat novou maminku, vylepí na billboard informace a fotku svého otce. Roku 1999 skončil jejich "vyžívací" seriál TOAK a tak se rozhodly natočit nový film a tentokrát jako úplně rozdílné holky, jedna fanynka a hráčka fotbalu a druhá jako dáma, samé hadříky a kluci. Jmenoval se Switching Goals (Gólová Výměna) a k televizním obrazovkám přilákal i mladé kluky. Tohoto roku se cítili tak významně, že natočili ještě film Passport To Paris (Výlet do Paříže), kde začali "chodit" s klukama, ale "jen tak".
 • 1998: holkám se narodil nevlastni bratr Jake
 • září: Nová televizní serie "Two of a kind". Holky hrají se svým jmenem ale s rozdilným příjmením - Burke
 • 1999 říjen: Online! Mary-Kate a Ashley zalozili svou internetovou stranku
 • červen: Mary-Kate a Ashley leti poprve do Evropy natáčet svůj film Passport to Paris.Avril Lavinge

19. února 2008 v 21:05 | Mikky |  →Slavní←

Avrilka,zná jí asi každý..........A kdo jí nezná,tady je něco o ní -


Avril Lavinge .To není žádná princeznička zpěvačka, ale drsná skejťačka kerá zpíva a hraje nejvíc PunkRock.Už ve 13ti letech začala psát své vlastní písně a už v deseti vyhrála rádiovou soutěž ve zpívání.Rozeslala svoje texty nahrávacím společnostím a všiml si jí jeden chlápek z New Yorku.Ten z ni udělal zpěvačku jakou teď je!Avrilin manžel je ze skupiny Sum41 Derica Whibleya.Avril zpívá se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, bas kytarista Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska, Evropy a v Austrálie. V roce 2004 produkovala svoje album "Under My Skin", na kterém opět ukázala svůj talent.

Avril se narodila na místě zvaném Napenee v Kanadě.Narodila se 27.9.1984 takže jí je 23 let, znamení Váhy.


Celé jméno: Avril Romana Lavigne
Datum narození: 27. září 1984
Místo narození: Napanee, Ontario, Kanada
Rodina: matka Judy, otec John, sestra Michelle a bratr Matthew
Rodinný mazlíček: má psa Sama
Oblíbená barva: černá a červená
Oblíbené jídlo: Pixi Sticks
Oblíbené skupiny: Blink 182, Sum 41
Z Avril se stal nový člověk! Skejťácké oblečení vyměnila za luxusní hadříky značky Chanel.
Pro srovnání: Před čtyřmi roky byla Avril typická rebelka, která neřešila, co nosí. Její heslo: Hlavně nebýt sexy a načinčaná! Teď si potrpí na dokonalý make-up, dokonale vyžehlené vlasy a eleganci!
Tady vidíte tu velkou změnu!
A pro prezentaci jejího nového stylu ještě několik foteček.....
Tady má Avril vlasy natočené kulmou:
A tady už perfektně vyžehlené žehličkou:

A teď otázka na závěr: Líbí se vám nová Avril? (hodnoťte v anketce, nebo pište do komentářů)

Jsem zvědavá na vaše názory, takže pište.....
Jak už asi všichni víte Avril má novou image! Teď se jí ale ještě věnovat nebudu, teď si zavzpomínáme na její starou, rockovější a odvázanější image....
Tohle je image z doby, kdy bylo aktuální její album Let go....
A tohle už je image se kterou vystupovala, když vydala album Under my skin....