Něco o Scooby Doo

3. března 2008 v 20:09 | Mikky |  →Scooby Doo←

Scooby DooSCOOBY - DOO - věrný přítel, ale strašpytel
Je oblíbená dánská doga. Má dobrý nos na stopy a dobré jídlo. Scooby - Doo je velmi rychlý, výborný v převlecích a dokáže vyrobit ty nejlepší sendviče. Dokonce se naučil mluvit, je výborný v pantomimě a posuncích. Má velkou rodinu a tak téměř všude naráží na své příbuzné. Jedinou věc, kterou požaduje od svých přátel, jsou sušenky. Je mu sedm let.

SHAGGY - zmatkář
Po této postavičce získal svůj pseudonym zpěvák Shaggy, známý hity It's bombastic a Your my angel.
Shaggy je veliký strašpytel a jedlík, proto si náramně rozumí se Scoobym. Dokáže se bát vlastního stínu, převlékat se do nejrůznějších přitroublých převleků a sníst obrovskou hromadu jídla. Nosí zelené triko, neupravenou bradku a zvonové kalhoty, snad i proto je hned po Scoobym - Doo nejzábavnější postavičkou seriálu. Je mu šestnáct let.

FRED - nebojácný hezoun a leader
Je vedoucím celé skupiny. Musel být skautem, protože mu nikdy nechybí obrovská důmyslnost a čest. Dokáže dostat celou partu z průšvihu díky zajímavým vynálezům. Je řidičem dodávky a neustále vymýšlí nejrůznější pasti. Fredovi je šestnáct let.

DAPHNE - krásná slečna
Známá také jako vyhledávačka nebezpečí. Je krásná a sexy a nosí odvážné minisukně, snad i proto ji téměř vždy unese nějaká příšera. Jakmile se skupince detektivů podaří objevit novou stopu, vyjekne svůj tradiční pokřik. Daphne je šestnáct stejně jako Fredovi. Má pro něj slabost.

VELMA - vědkyně
Je mozkem gangu. Je trošku obtloustlá, ošklivá, přesto chodí velmi odvážně oblékaná. Jejím typickým znamením jsou silné brýle, které někde neustále ztrácí. Většinou je to na škodu, protože bez brýlí je totálně bezmocná. Vilmě je patnáct let a díky své inteligenci přichází na nejzajímavější stopy. Mluví snad všemi jazyky na světě.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama