→ Klikni nebo vypadni ←

:D Goldlist :D

2. května 2008 v 20:46 | Mikky

Tady budeo JEN ti,co odpovídají všemu,jejo napsáno Tady ,u Goldlistu skoro dole...takže si to přečtěte a budete můj NEJLEPŠÍ návštěvník,a budete dostávat na váš email novinky na mém blogu,každý měsíc diplomek za důvěru k mému blogu a obrázky které si budete moci dát na plochu,na blog...,A mnohem více!


Goldlist →

:) Yelow List :)

2. května 2008 v 20:41 | Mikky

Takže tady,je Yelow list,tady budou zapsáni JEN ti,co se na mém blogu chovají dobře a splňkují vše co je v článku Tady ...

Takže,doufám,že tady bude málo lidí,že víc bude v Goldlistu...

( Goldlist a Yelowlist jsem vymyslela sama )

): Black list :(

2. května 2008 v 20:33 | Mikky

Takže...tady je Black list,doufám,že se do něj nikdo nebude muset zapisovat :( Tak,tady je →

Reklamy

2. května 2008 v 20:31 | Mikky
Takže,Tady ( !!! JENOM TADY !!! ) Můžete psát reklamy všeho druhu..jinak páá

Úvod

2. května 2008 v 20:26 | Mikky
Vím,není to zrovna dobrý nápis na můj blog,ale v téhle rubrice bude všechno,co nesmíš jinde na mém blogu dělat (psát reklamy),A když to uděláte jinde,než v článku kde se dávají raklamy,tak tě dám do Blacklistu a znemožním ti přístup na můj web ! Takže si dávejte pozor! Ale také tu je něco lepšího ! Je tu Blecklist ,Yelowlist a Goldlist ← Nejlepší je goldlist!
A jak se do něj zapsat ? to je moc jednoduché, Budeš se pod jedním jménem na mém blogu chovat jak zmetek,psát komentáře s vulgárnímy slovy a ničit mě blog → Jen do blacklistu ! chovat správně,psát komentáře bez vulgárních slov,neničit mě blog → Jen do Yelowlistu! Chovat se správně,Psát komentáře bez vulgárních slov,neničit mě blog,alespoň něky mě potěšit hezkým komentářem a posílát přes email nějaké obrázky a nápady do blogu,a ještě,nezlobyt se když tvůj nápad nedám do mého blogu ← Jen do Goldlistu !

A můj email → XMikkyX@seznam.cz

 
 

Reklama